SPEED VENT MIRROR BLACK GREY

Kód: 3069
Neohodnotené
Značka: Demon
€56 / ks
Skladom

SPEED VENT sú nové okuliare značky DEMON. Nové okuliare pre BDC a MTB s Mirrored Multilayer Single Lens použiteľné na cvičenie oboch disciplín pre maximálnu ochranu zraku a agresívny dizajn. Zvláštnosťou tejto špeciálnej šošovky je vysoký kontrast prirodzených farieb, ktorý je v prospech polarizovaných šošoviek bez vizuálnych ťažkostí pri čítaní LED obrazoviek.

Detailné informácie

Podrobný popis

ED obrazoviek.

 

Druhy športov:

Horský bicykel: SPEED VENT sú vynikajúce okuliare na cvičenie horského bicykla, od jednoduchých amatérov až po profesionálov. Rám je široký, aby poskytoval maximálnu ochranu jazdcovi v zalesnených oblastiach pred lístím, konármi, zemou, hmyzom a všetkými výčnelkami, ktoré by mohli podráždiť alebo poraniť vaše oči. Nenechajte sa zmiasť veľkosťou, okuliare vážia len 30 gramov.

Šošovka DMIRROR Multilayer kategórie 3 (tmavosť zrkadlových šošoviek) je schopná chrániť pred veľmi silným svetlom aj pri veľmi dlhšom používaní. Šošovka je tiež nerozbitná, teda odolná aj veľmi silným nárazom bez rozbitia, zaisťuje maximálnu bezpečnosť. Nastaviteľné opierky nosa a protišmykové pogumované časti pre maximálnu stabilitu aj pri veľmi silných skokoch a vibráciách.

Cestný bicykel: SPEED VENT je ideálny pre cestnú cyklistiku. Veľmi široký tvar najlepšie ochráni zrak športovca pred vzduchom, prachom, hmyzom a všetkým nebezpečenstvom, ktoré by mohlo podráždiť alebo poraniť vaše oči. Zvláštnosťou je celá šošovka, ktorá najlepšie chráni oči aj vo veľmi silných svetelných podmienkach a pri veľmi dlhšom používaní (typické pre leto). Je komfort okuliarov optimálny? rám je ultraľahký a elastický, hypoalergénne gumené diely a nastaviteľný nosový chránič. Osvedčený výkon, bez ktorého sa už nezaobídete.

Cyklokros, Cyklistika, iné disciplíny: SPEED VENT odporúčané pre cvičenie akejkoľvek 2-kolesovej disciplíny. Maximálna ochrana očí pred svetlom a náhodnými nárazmi a stabilita a pohodlie sú kľúčové vlastnosti pre tých, ktorí hľadajú cyklistické okuliare, ktoré najlepšie chránia oči, sú ľahké a pôsobia agresívne.

 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI A MATERIÁLY:

Šošovka DMIRROR Multilayer modelu SPEED VENT je vyrobená z pevného, ​​vysoko kvalitného polykarbonátu proti rozbitiu. Nielenže účinne chráni oči športovca pred UV žiarením, ale tiež chráni oči najlepším možným spôsobom aj v prípade náhodných nárazov, dokonca aj veľmi silných, bez toho, aby sa zlomili.

V prípade nehody polykarbonátová šošovka absorbuje nárazy po celej svojej ploche s vizuálnym efektom "pavučiny", ktorý zabraňuje tvorbe malých úlomkov, ktoré by mohli poškodiť oko.

Každý detail a zloženie materiálu šošovky navrhnuté pre maximálnu bezpečnosť a dokonalé videnie očí športovca.

Ultraľahký materiál rámu je TR90, špeciálne zloženie Carbon Fiber a Nylon. Nenechajte sa zmiasť veľkosťou rámu, v skutočnosti je celková hmotnosť okuliarov na cyklistiku a horský bicykel SPEED VENT len 30 gramov. Navrhnuté a vytvorené pre športovcov, ktorí hľadajú produkty vyrobené z technických materiálov, ktoré zaručujú maximálnu ochranu a bezpečnosť.

Rám je elastický a prispôsobuje sa línii hlavy, aby zaistil maximálny komfort bez uťahovania a zároveň zaručoval maximálnu stabilitu.

Nosové vankúšiky sú nastaviteľné, aby sa čo najlepšie prispôsobili každej fyziognómii nosa. Všetky pogumované časti, vrátane opierok nosa, sú v mäkkom hypoalergénnom megole, technológia gripu, ktorá zaručuje maximálnu stabilitu a zabraňuje všetkým nepríjemným mikrošmykom okuliarov smerom ku špičke nosa spôsobeným vibráciami a pohybmi hlavy.

 

SPEED VENT predstavuje nevyhnutnosť pre tých, ktorí hľadajú ultraľahké cyklistické slnečné okuliare so zrkadlovými sklami na pretekárske bicykle a pre tých, ktorí jazdia na horskom bicykli na poľných cestách a v horách.

Tento materiál robí cyklistické slnečné okuliare DMIRROR Multilayer o 20% ľahšie ako bežné materiály, sú odolnejšie voči náhodným nárazom a trakcii. Časom tiež zvyšuje jeho odolnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné Okuliare
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: