Petzl Bongo

Kód: 2059
Neohodnotené
Značka: Petzl
€78,20 / ks
Skladom

Firma Petzl je známa svojimi kvalitnými výrobkami, inováciami a skvelou ponukou výrobkov , nielen pre vertikálny svet lezenia . A pretože medzi lezcami sú často aj tvorcovia nových ciest a línií , firma Petzl vyrába potreby aj pre nich.

Detailné informácie

Podrobný popis

Preto vám ECstore.sk prináša kladivo na skalné a technické lezenie Petzl Bongo. Je to kladivo, ktoré slúži na osadzovanie nitov, osadzovanie a vyťahovanie skôb . Tam kde je potrebné vytvoriť si kvalitné a stabilné istenie, tam bude treba užiť toto, 680 gramov vážiace a 33 cm dlhé , kladivo.

Rukoväť horolezeckého kladiva Petzl Bongo je vyrobená z odolnej gumy, ktorá veľmi dobre tlmí všetky nárazy pri práci a manipulácii. Zároveň je pohodlné na grip, ako v rukaviciach, tak bez nich. Bongo je veľmi prakticky osadené otvorom, ktorým sa dá pretiahnuť lanko alebo pútko na ruku. Navyše sa dá hrotom na hlavici skvele čistiť a vyťahovať lezecký materiál.

Pokiaľ nebudete kladivo Petzl Bongo práve potrebovať, môžete využiť menší otvor v parádne vyváženej hlavici, do ktorého sa dá cvaknúť nejaká menšia karabína a pripojiť tak k pásu alebo sedáku. Pracuje sa s ním jednoducho skvele. Pokiaľ hľadáte kvalitné kladivo na tvorbu nových výstupov, Petzl Bongo je jasná voľba.

Dodatočné parametre

Kategória: Cepín
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: