Gravel polarized

Kód: 3060
Neohodnotené
Značka: Demon
€70 / ks
Skladom


GRAVEL je model bežeckých okuliarov pre cestný beh a trailový beh s polarizačnými šošovkami DPOL

Detailné informácie

Podrobný popis

Rám je navrhnutý tak, aby znížil akúkoľvek zbytočnú hmotnosť na minimum. So svojimi 30 gramami čistej ultraľahkej technológie, vnútorne drážkovanými bočnicami, ultraflexibilným rámom TR90 a nerozbitnými polarizovanými polykarbonátovými šošovkami prvotriednej kvality.

Poslaním spoločnosti DEMON je vytvárať funkčné a dizajnové produkty, ktoré spĺňajú všetky potreby športovcov, ktorí sa nikdy nezastavia.

Disciplíny použitia:

Cestný beh: Aerodynamický tvar bežeckých slnečných okuliarov GRAVEL s polarizačnými sklami je ideálny pre cestný beh. V skutočnosti je tvar vytvorený tak, aby vytvoril účinnú bariéru pred vzduchom a výčnelkami, aby lepšie chránil oči športovca. Je ideálny pre bežcov, ktorí hľadajú maximálnu ochranu pred svetlom (spredu, zboku, zhora), pred vzduchom (vzhľadom na veľký obal, ktorý ponúka vynikajúcu ochranu), pred hmyzom a prachom. GRAVEL je teda tým správnym kompromisom medzi super ľahkosťou, technickosťou a dizajnom pre bežca, ktorý hľadá kompletné a bezpečné a zároveň esteticky agresívne okuliare.

Trail Running: Pre bežcov, ktorí zažívajú 360° horský beh, ktorý prechádza z hustých lesných chodníkov na otvorené priestranstvá, najmä v lete za veľmi silných svetelných podmienok. GRAVEL je riešením pre bežca, ktorý hľadá maximálnu ochranu pred svetlom, ale aj skvelú ochranu pred nebezpečenstvami cestičiek v lese ako sú: lístie, konáre a hmyz. Ľahkosť skiel a skvelé odvetrávanie pôsobí proti zahmlievaniu aj vo veľmi pomalých úsekoch, kde sa zahmlievajú nevhodné sklá.


TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

Polarizačné šošovky filtrujú UV žiarenie, sú opticky perfektným polykarbonátom prvej kvality. Polykarbonát je špeciálny ultraľahký materiál, ktorý DEMON používa pre všetky bežecké okuliare. V skutočnosti má výrazné zvýšenie bezpečnosti, pretože ponúka väčšiu ochranu pri náhodných nárazoch bez rozbitia. Na rozdiel od skla polykarbonát nevytvára žiadne úlomky, ktoré by mohli poškodiť vaše oči. Bezpečnosť je kľúčom pri hraní vášho obľúbeného športu. Výhody polarizovaných šošoviek sú:

– lepšie vnímanie kontrastu
- ostrejšie videnie
– žiadna úprava prírodných farieb TECHNICKÉ VLASTNOSTI A MATERIÁLY:

Ultraľahký materiál rámu je TR90, špeciálne zloženie Carbon Fiber a Nylon. Nenechajte sa zmiasť veľkosťou rámu, v skutočnosti je celková hmotnosť okuliarov od GRAVEL len 30 gramov.
Podkladová časť rámu (RIM) sa dá ľubovoľne odobrať a umožňuje zmeniť vzhľad okuliarov z "uzavretých" na otvorené rámy. Dodatočný RIM v bielej farbe je tiež dodávaný na zmenu estetickej farebnej kombinácie okuliarov GRAVEL podľa želania.

Všetky pogumované časti, vrátane opierok nosa, sú v mäkkom hypoalergénnom megole, technológia gripu, ktorá zaručuje maximálnu stabilitu a zabraňuje všetkým nepríjemným mikrošmykom okuliarov smerom ku špičke nosa spôsobeným vibráciami a pohybmi hlavy.

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné Okuliare
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: