GRAVEL MATT PINK CAT

Kód: 3072
Neohodnotené
Značka: Demon
€56 / ks
Skladom

Cyklistické slnečné okuliare Gravel s ultraľahkým rámom z materiálu TR90 (špeciálne zloženie Carbon Fiber a Nylon). Celková hmotnosť okuliarov GRAVEL je len 30 gramov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvláštnosťou tejto špeciálnej šošovky je vysoký kontrast prirodzených farieb, ktorý je v prospech polarizovaných šošoviek bez vizuálnych ťažkostí pri čítaní LED obrazoviek.

Podkladová časť rámu (RIM) sa dá ľubovoľne odobrať a umožňuje zmeniť vzhľad okuliarov z "uzavretých" na otvorené rámy. Dodatočný RIM v bielej farbe je tiež dodávaný na zmenu estetickej farebnej kombinácie okuliarov GRAVEL podľa želania.

Všetky pogumované časti, vrátane opierok nosa, sú v mäkkom hypoalergénnom megole, technológia gripu, ktorá zaručuje maximálnu stabilitu a zabraňuje všetkým nepríjemným mikrošmykom okuliarov smerom ku špičke nosa spôsobeným vibráciami a pohybmi hlavy.

GRAVEL je nevyhnutnosťou pre tých, ktorí hľadajú okuliare s ultraľahkými zrkadlovými sklami pre pretekárske bicykle a pre tých, ktorí trénujú horskú cyklistiku na poľných cestách a v horách.
Tento materiál robí DMIRROR Multilayer jednošošovkové sklá o 20% ľahšie ako bežné materiály, odolnejšie voči náhodným nárazomi.

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné Okuliare
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: