GRAVEL MATT black red CAT 3

Kód: 3099
3 hodnotenia
Značka: Demon
€56 / ks
Skladom


GRAVEL sú okuliare značky DEMON. Cyklistické slnečné okuliare so zrkadlovým viacvrstvovým jednoduchým sklom, ktoré je možné použiť aj pre pretekárske bicykle a horské bicykle,

Detailné informácie

Podrobný popis

 Zvláštnosťou tejto špeciálnej šošovky je vysoký kontrast prirodzených farieb, ktorý je v prospech polarizovaných šošoviek bez vizuálnych ťažkostí pri čítaní LED obrazoviek.

Cyklokros, Cykloturistika, iné disciplíny: sa odporúča na precvičenie akejkoľvek 2-kolovej disciplíny. Maximálna ochrana očí pred svetlom a náhodnými nárazmi a stabilita a pohodlie sú kľúčové vlastnosti pre tých, ktorí hľadajú cyklistické okuliare, ktoré najlepšie chránia oči, sú ľahké a pôsobia agresívne. Nenechajte sa zmiasť veľkosťou, okuliare vážia len 30 gramov. Šošovka DMIRROR Multilayer kategórie 3 (tmavosť zrkadlových šošoviek) je schopná chrániť pred veľmi silným svetlom aj pri veľmi dlhšom používaní. Šošovka je tiež nerozbitná, teda odolná aj veľmi silným nárazom bez rozbitia, čo zaisťuje maximálnu bezpečnosť. Nastaviteľné opierky nosa a protišmykové pogumované časti pre maximálnu stabilitu aj pri veľmi silných skokoch a vibráciách. Zvláštnosťou je celá šošovka, ktorá najlepšie chráni oči aj vo veľmi silných svetelných podmienkach a pri veľmi dlhom používaní (typické pre leto). Komfort okuliarov je optimálny, rám ultraľahký a elastický, hypoalergénne gumené časti a nastaviteľný nosový chránič.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI A MATERIÁLY:

Šošovka DMIRROR Multilyer modelu GRAVEL je vyrobená z pevného, ​​vysoko kvalitného polykarbonátu proti rozbitiu. Nielenže účinne chráni oči športovca pred UV žiarením, ale tiež chráni oči najlepším možným spôsobom aj v prípade náhodných nárazov, dokonca aj veľmi silných, bez toho, aby sa zlomili.
V prípade nehody polykarbonátová šošovka absorbuje nárazy po celej svojej ploche s vizuálnym efektom "pavučiny", ktorý zabraňuje tvorbe malých úlomkov, ktoré by mohli poškodiť oko.
Každý detail a zloženie materiálu šošovky je navrhnuté pre maximálnu bezpečnosť a dokonalé videnie očí športovca.

Ultraľahký materiál rámu je TR90, špeciálne zloženie Carbon Fiber a Nylon. Nenechajte sa zmiasť veľkosťou rámu, v skutočnosti je celková hmotnosť okuliarov od GRAVEL len 30 gramov.
Podkladová časť rámu (RIM) sa dá ľubovoľne odobrať a umožňuje zmeniť vzhľad okuliarov z "uzavretých" na otvorené rámy. Dodatočný RIM v bielej farbe je tiež dodávaný na zmenu estetickej farebnej kombinácie okuliarov GRAVEL podľa želania.

Všetky pogumované časti, vrátane opierok nosa, sú v mäkkom hypoalergénnom megole, technológia gripu, ktorá zaručuje maximálnu stabilitu a zabraňuje všetkým nepríjemným mikrošmykom okuliarov smerom ku špičke nosa spôsobeným vibráciami a pohybmi hlavy.

GRAVEL je nevyhnutnosťou pre tých, ktorí hľadajú okuliare s ultraľahkými zrkadlovými sklami pre pretekárske bicykle a pre tých, ktorí trénujú horskú cyklistiku na poľných cestách a v horách.

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné Okuliare
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: