Atsko Permanent water guard 300ml

Kód: 1366
Neohodnotené
Značka: Atsko
€16,90 / ks
Skladom

Impregnácia na všetky typy syntetických i zmesných tkanín (polyester, mikrovlákna, nylon, polyamid, dakron, polypropylén, umelý hodváb, flísové textílie, laminované a záterové tkaniny). Odskúšaná je aj vysoká účinnosť na bavlnených tkaninách. Obnovuje vodoodpudivú úpravu vonkajšej vrstvy pri všetkých vodoodpudivých a nepremokavých/priedušných systémoch ako je Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, eVent®, HyVent®, Gelanots®, Entrant® a pod. Prípravok je úplne bezpečný pre ošetrenie výrobkov s perovou a perovou izolačnou náplňou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie:     Nanáša sa nástrekom na vlhkú textíliu. Pri použití na prírodné savé materiály je vhodné ešte druhé nanesenie prípravku.
                  Permanent Water-Guard® je fluorokarbónový polymérny prípravok na vodnej báze, ktorý pre stabilizáciu v impregnovanom materiáli potrebuje zosieťovanie obsiahnutých polymérov. To možno dosiahnuť buď prežehlením odevu alebo usušením v sušičke (polymerizácia tepelnou energiou) alebo sušením vonku na slnku (polymerácia energiou absorbovaného UV žiarenia).

Prípravok neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, silikóny, vosky alebo tuky.
Nástreková aplikácia zaistí, že je možné prípravok naniesť iba z vonkajšej strany oblečenia.
Prípravok je po zosieťovaní odolný voči praniu v prípravku SPORT-WASH®, firma ATSKO zaručuje účinnosť impregnácie aj po 25 pracích cykloch.
Prípravok je úplne bez zápachu.
Ekologický rozprašovač

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: